Nabytekmpinterier.cz

Dřevěná dvoulůžková postel Karup Design Senza 160 x 200 cm

EAN: 5713655096711
Dřevěná dvoulůžková postel Karup Design Senza

Doplňte ložnici nebo pokoj pro hosty o jedinečnou dvoulůžkovou postel Senza od dánské značky Karup Design. Její konstrukce je vyrobena z masivního borovicového dřeva s FSC certifikací. Stylová postel v sobě kombinuje jednoduchost, design, ale zároveň i funkčnost a bytelnost. Posteli Senza to bude slušet v jednoduchých minimalistických, venkovských či skandinávských stylech interiérů. Fantasticky ji sladíte s dalším nábytkem a  prvky, které se již v místnosti nacházejí. Postel je navržena pro použití s futonovou nebo jinou matrací. Tuto postel si můžete vybrat také v dalších rozměrech či barvě rámu. Nechte se hýčkat a dopřejte si zasloužený odpočinek!

Pozn.: Matrace není součástí balení.

Pozn.: Suky jsou přirozenou vlastností masivního dřeva, díky které je každý kus nábytku originál. Barva dřeva se může časem měnit.

Další parametry produktu Dřevěná dvoulůžková postel Karup Design Senza: Výška 15 cm. Šířka 160 cm. Hloubka 200 cm. Výška podnože 11 cm. Hmotnost 32 kg. Nosnost 300 kg. Ložná plocha 160 x 200 cm. Konstrukce Borovicové dřevo. Rošt Borovicové dřevo. Barva rámu 101 Clear lacquered. Podnož Borovicové dřevo. Povrchová úprava Lazura.