Nabytekmpinterier.cz

Dřevěná dvoulůžková postel Karup Design Kanso 160 x 200 cm

EAN: 5713655144481
Dřevěná dvoulůžková postel Karup Design Kanso

Snažíte se najít minimalistickou postel v japonském stylu? Postel Kanso je přesně to, co hledáte! Její konstrukce je vyrobena z masivního borovicového dřeva s FSC certifikací, která se pyšní jednoduchým, ale přesto nádherným provedením. Fantasticky zapadne do skandinávských, japonských a minimalistických stylů ložnic či pokojů, kde bude dělat parádu po několik desítek let. Dopřejte si pohodlí a odpočinek na posteli od dánské značky Karup Design. Postel je navržena pro použití s futonovou nebo jinou matracíKanso postel si můžete vybrat také v dalším rozměru nebo s úložnými zásuvkami.

Pozn.: Matrace není součástí balení.

Pozn.: Suky jsou přirozenou vlastností masivního dřeva, díky které je každý kus nábytku originál. Barva dřeva se může časem měnit.

Další parametry produktu Dřevěná dvoulůžková postel Karup Design Kanso: Výška 25 cm. Šířka 156 cm. Hloubka 199 cm. Výška podnože 16 cm. Hmotnost 28 kg. Nosnost 300 kg. Ložná plocha 160 x 200 cm. Konstrukce Borovicové dřevo. Rošt Borovicové dřevo. Barva rámu 100 Raw. Podnož Borovicové dřevo. Povrchová úprava Neošetřené dřevo.