Nabytekmpinterier.cz

Dřevěná dvoulůžková postel Karup Design Japan 180 x 200 cm

EAN: 5713655144955
Dřevěná dvoulůžková postel Karup Design Japan

Vneste si do ložnice pořádek, klid a harmonii s dvojlůžkovou postelí Japan od dánské značky Karup Design. Její jedinečná konstrukce v japonském stylu je vyrobena z masivního borovicového dřeva s FSC certifikací. Originální postel v sobě kombinuje jednoduchost, design, ale zároveň i funkčnost a bytelnost. Postel Japan se bude perfektně vyjímat v minimalistických interiérech v japonských i skandinávských stylech. Jednoduše ji zkombinujete s dalším nábytkem a dekoracemi, které se již v prostorech nacházejí. Probuďte se odpočatí v nové posteli Japan – jen tak lehce z ní nevylezete. Postel je navržena pro použití s futonovou nebo jinou matrací. Tuto postel si můžete vybrat také v dalším rozměru nebo barvě rámu.

Pozn.: Matrace ani tatami nejsou součástí balení.

Pozn.: Suky jsou přirozenou vlastností masivního dřeva, díky které je každý kus nábytku originál. Barva dřeva se může časem měnit.

Další parametry produktu Dřevěná dvoulůžková postel Karup Design Japan: Výška 20 cm. Šířka 208 cm. Hloubka 228 cm. Výška podnože 16 cm. Hmotnost 47 kg. Nosnost 300 kg. Ložná plocha 180 x 200 cm. Konstrukce Borovicové dřevo. Rošt Borovicové dřevo. Barva rámu 100 Raw. Podnož Borovicové dřevo. Povrchová úprava Neošetřené dřevo.