Nabytekmpinterier.cz

Černá dřevěná dvoulůžková postel Karup Design Peek 160 x 200 cm

EAN: 5713655136035
Černá dřevěná dvoulůžková postel Karup Design Peek

Užijte si poklidný spánek v dvojlůžkové posteli Peek. Její  konstrukce je vyrobena z masivního borovicového dřeva s FSC certifikací, kterou doplňuje krásné funkční čelo. Nachází se v něm totiž otvory, do kterých si můžete umístit útulné osvětlení  nebo nabíjecí kabel na pohodlnější nabíjení telefonu. Široký rám postele nabízí prostor na uložení například knih nebo dalších nezbytností. Postel Peek se bude perfektně vyjímat v minimalistických a skandinávských stylech interiérů. Z postele Peek už jen tak nevylezete! Postel je navržena pro použití s futonovou nebo jinou matrací. Tuto postel si můžete vybrat také v dalším rozměru či barvě rámu. Součástí balení je látková šňůra o délce 3 m, která je určena pro žárovky E27.

Pozn.: Interiérové fotografie jsou pouze ilustrační, barva postele je černá.

Pozn.: Matrace ani žárovky nejsou součástí balení.

Pozn.: Suky jsou přirozenou vlastností masivního dřeva, díky které je každý kus nábytku originál. Barva dřeva se může časem měnit.

Další parametry produktu Černá dřevěná dvoulůžková postel Karup Design Peek: Výška 65 cm. Šířka 184 cm. Hloubka 226 cm. Výška podnože 17 cm. Výška rámu postele 21 cm. Hmotnost 52,5 kg. Nosnost 300 kg. Ložná plocha 160 x 200 cm. Konstrukce Borovicové dřevo. Rošt Borovicové dřevo. Barva rámu 102 Black lacquered. Podnož Borovicové dřevo.